İLETİŞİM

Sıkça Sorulan Sorular
Bu sistem üzerinden evinizin tüm iç mekân boya uygulamalarını, sistemde kayıtlı ustalar üzerinden Filli Boya garantisinde yaptırabilirsiniz.
Filli Ustam sistemi üzerinden yapılan işlerde kullanılan ürünler ve yapılan boya uygulamaları 2 yıl Filli Boya garantisi altındadır. Detaylı garanti şartları için Bkz: Garanti Şartları
Filli Ustam sisteminde yer alan ustalar, Filli Ustalar kulübüne üye, İnşaat Boyacısı mesleki yeterliliğine sahip ve Filli Boya’nın ürün ve davranış eğitimlerini almış ustalar arasından seçilmektedir.
Bulunduğunuz il ve ilçe bilgisi üzerinden o bölgeye hizmet veren ustalarımızın listesine ulaşabilir ve herhangi bir usta üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.
Randevu talebini alan ustamız sizi en geç 24 saat içinde telefonla arayacaktır. Uygulamanın yapılacağı mekânda keşif için sizin de uygun olduğunuz zamanda randevulaşacaktır.
www.filliustam.com platformuna tekrar giriş yaparak talep takip menüsü üzerinden anlaşmaya varılan ustadan alınan onay kodu ile uygulamanın garanti sürecini başlatmanız yeterli olacaktır.
Ürünlerin kimin tarafından alınacağı ustayla yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Sizin dikkat etmeniz gereken ürünlerin Filli Boya markalı olması, kullanım tarihlerinin geçerli ve etikette yer alan kullanım talimatlarına göre uygulanmasıdır.
Filli Ustam sistemi üzerinden anlaşılan işlerde ücret konusu boya ustası ve tüketici arasında olup, keşif aşamasında mutabık kaldığınız ücret üzerinden işi yapan ustaya işin teslimi sırasında ödeme yapılmalıdır.
Sistem üzerinden talep ettiğiniz ustayı dilerseniz nüfus cüzdanı, Filli Ustalar kulübü üye kartı ya da mesleki yeterlilik kimlik belgesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Keşif sonrası anlaşmaya varılan ustamız işi ekibi ile beraber yapacaktır.